.
W bazie wiedzy znajduje się  3967  pytań wraz z odpowiedziami.
   Aktualności Szkolenia Ważne informacje Cennik Kalkulator wynagrodzeń Kontakt #Info Baza Solution sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu i wdrażaniu zaawansowanych systemów informatycznych wspomagających zarządzanie na różnych obszarach rzeczywistości gospodarczej.

Jesteśmy autorami aplikacji EXPERT (www.dofinanowania.pl) - wspomagającej rozliczenia do wynagrodzeń niepełnosprawnych pracowników oraz aplikacji ZPCHR OR PRO (www.zpchrpro.pl) - wspomagającej zarządzanie różnymi formami pomocy publicznej.

W naszej ofercie znajduje się również portal www.baza-wiedzy.pl - skarbnica informacji dotyczących problematyki zatrudniania osób niepełnosprawnych oraz dziedzin pokrewnych.

Oprócz systemów informatycznych oferujemy naszym Klientom bieżącą pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z korzystaniem z aplikacji oraz doradztwo w obszarze wiedzy którego dotyczy aplikacja.

Pracownicy Info Baza Solution sp. z o.o. posiadają zróżnicowane, wszechstronne wykształcenie, zarówno informatyczne jak i ekonomiczne, dzięki czemu mogą w sposób efektywny i elastyczny reagować na potrzeby zgłaszane przez Klientów. Dzięki wysokiej jakości personelu możemy świadczyć naszym Klientom kompleksowe usługi - od analizy potrzeb, poprzez dopasowanie odpowiedniego rozwiązania, aż po utrzymanie i opiekę w trakcie użytkowania i współpracy.

Dobra znajomość rynku oraz otoczenia w jakim działa Klient, wykształcona kadra oraz doświadczenie zdobyte przy realizacji złożonych projektów, pozwalają na oferowanie usług najwyższej jakości. Naszymi Klientami są największe w kraju przedsiębiorstwa oraz jednostki administracji samorządowej.
REKOMENDOWANE SERWISY
baza wiedzy       expert       eulgi       zpchrpro       centrum szkolen     srodowisko     centrum
O nas | Prywatność | Regulamin | Kontakt | Polityka prywatności | Polityka cookies | Do góry G.R.


designed by Info Baza Solution sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone, kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela serwisu zabronione.