.
W bazie wiedzy znajduje się  3967  pytań wraz z odpowiedziami.
   Aktualności Szkolenia Ważne informacje Cennik Kalkulator wynagrodzeń Kontakt #

System eUlgi

Info Baza (2016-06-30), autor: Info-Baza

Info Baza Sp. z o.o. pragnie poinformować, że w związku wejściem w życie z dniem 1 lipca 2016 r. Rozporządzenia w zakresie zmiany sposobu naliczania oraz funkcjonowania Ulg we wpłatach na PFRON, przygotowała wraz z dr Pawłem Łukaszewiczem responsywną aplikację „E-ulgi”, która umożliwi kompleksową możliwość przygotowywania, wypełniania i korygowania załączników INF-U i INF-1-U wraz z elektroniczną ewidencją.
 
Realizację Systemu opartego na najnowszych technologiach informatycznych spółka powierzyła firmie Info Baza Technology Sp. z o.o., która na stałe realizuje projekty IT zarówno dla klientów z sektora Publicznego (m.in. Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego),  jak również dla sektora prywatnego (m.in.  Grupa Allegro, Bank Zachodni WBK, Autostrada Wielkopolska, Nationale Nederlanden, Grupa Apator i wielu innych). Łączna liczba programistów oraz osób związanych z wytwarzaniem oprogramowania przekracza w chwili obecnej 100. Nadzór merytoryczny nad poprawnością obliczeń dla nowych formularzy INF-U i INF-U-1  został powierzony panu dr Pawłowi Łukaszewiczowi, który jednocześnie  jest współautorem projektu i będzie odpowiedzialny za poprawność generowanych obliczeń, konsultacje z klientami oraz przeprowadzanie szkoleń na terenie całego kraju.

Aplikacja eUlgi została opracowana zgodnie z nowymi wytycznymi zawartymi w projekcie Rozporządzenia Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w sprawie informacji dotyczących kwot obniżenia wpłat na Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz ewidencji wystawionych informacji o kwocie obniżenia ( z dnia 18 lutego 2016 r.). Dodatkowo Aplikacja „E-ulgi”, to system w architekturze trójwarstwowej oparty na płatnej i w pełni bezpiecznej bazie danych Oracle. Wszystkie komponenty użyte do wytworzenia aplikacji  powstały w oparciu o zakup komercyjnych licencji programistycznych i testowych, które gwarantują bezpieczeństwa przetwarzania, gromadzenia i  ewidencjonowania wszelkich danych.

System eUlgi jest w pełni responsywny,  co oznacza, że każdy z klientów, który zakupi licencje na jego korzystanie może używać aplikacji na każdym urządzeniu mobilnym (w tym również na tabletach oraz smartfonach). System posiada również dedykowaną wersję mobilną na smartfony, którą będzie można pobrać ze sklepów Google Play, App Store (Apple), BlackBerry. 
W chwili obecnej system przeszedł pomyślne testy zewnętrzne w zakresie:
 
  • Wydajności i bezpieczeństwa systemu.
  • User Experience,
  • Web Content Accessibility Guidelines (WCAG 2.0),
 
Dodatkowo Spółka Info Baza wraz z panem dr Pawłem Łukaszewiczem zwróciła się do Stowarzyszenie na Rzecz Atestacji i Standaryzacji Oprogramowania o certyfikat zgodności Systemu „E-ulgi” z przepisami prawa.  

Od  4 maja 2016 r. Spółka rozpoczęła indywidualne prezentacje Aplikacji „E-ulgi” w siedzibach zainteresowanych Firm. Jeśli chcielibyście Państwo zapoznać się z pełną funkcjonalnością systemu, prosimy o wypełnienie formularza poniżej.

Pragniemy poinformować, że opcjonalnie autorzy projektu umożliwią integrację Aplikacji „E-ulgi” z innymi systemami informatycznymi (Systemy Księgowe, Kadrowe, inne), które funkcjonują w Państwa Firmach w celu automatyzacji procesów związanych z przenoszeniem danych. Prace takie będą stanowiły dodatkową ofertę i będą ustalane indywidualnie z każdą zainteresowaną Firmą.

W przypadku udostepnienia przez PFRON formularzy INF-U i INF-1-U w wersji elektronicznej,  system „E-ulgi” zostanie wyposażony jako jedyny na rynku w Moduł Automatycznej Wysyłki przygotowanych dokumentów do PFRON (niezależny od opcji Import w systemach PFRON).

Serdecznie zapraszamy do korzystania z Aplikacji eUlgi
dodano: 2016-06-30 09:47Podaj e-mail, aby otrzymywać
najświeższe informacje:

dodatkowe informacje »

     REKLAMA

  » znajdź więcej artykułów w archiwum
Podaj e-mail i poleć tę stronę znajomemu:
Od:
Do:
REKOMENDOWANE SERWISY
baza wiedzy       expert       eulgi       zpchrpro       centrum szkolen     srodowisko     centrum
O nas | Prywatność | Regulamin | Kontakt | Polityka prywatności | Polityka cookies | Do góry G.R.


designed by Info Baza Solution sp. z o.o. Wszystkie prawa zastrzeżone, kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów zamieszczonych na stronie bez zgody właściciela serwisu zabronione.